TRACKING
PL EN

Konkurs Fotograficzny LOGISTYCZNE MIGAWKI „CZTERY PORY ROKU” – II edycja

O KONKURSIE

Ogłaszamy II edycję Konkursu Fotograficznego LOGISTYCZNE MIGAWKI „CZTERY PORY ROKU”.

Konkurs ma formułę otwartą i jest skierowany do wszystkich interesujących się fotografią, którzy chcieliby zmierzyć się z tematem związanym z szeroko pojętą branżą logistyczną.

W tym roku postanowiliśmy wydłużyć czas Konkurs o parę miesięcy, ze względu na rozszerzenie tematu w kontekście czterech pór roku.

Ideą Konkursu jest wspieranie kreatywności i sztuki fotograficznej w połączeniu z pokazaniem naszej branży, jako dziedziny z założenia nie artystycznej.

Chcemy w tej edycji, aby zwycięskie prace, oprócz publikacji w specjalnym wydaniu kalendarza ściennego, zostały również upublicznione i pokazane na wystawie dedykowanej Konkursowi.

Zapraszamy do udziału w Konkursie wszystkich miłośników fotografowania, którzy chcieliby podzielić się swoją wizją podjętego tematu.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody od naszego Partnera – marki OLYMPUS.

 

ZADANIE KONKURSOWE

Zadaniem Uczestnika Konkursu jest wykonanie i przesłanie fotografii na wskazany temat, zgodnie z zasadami opisanymi w Regulaminie Konkursu.

Tematyka tegorocznego Konkursu została poszerzona o kontekst czterech pór roku i dotyczy branży logistycznej, jako głównej gałęzi działań Organizatora.

Przesłane prace powinny być związane z tematem. Wybór kontekstu, przedmiotu pracy, czy wybranych do sfotografowania obiektów zależą od pomysłu autora.

 

NAGRODY

I MIEJSCE – Aparat fotograficzny PENF 17 mm 1:1.8 Kit marki OLYMPUS: korpus z obiektywem M.ZUIKO DIGITAL 17 mm 1:1.8 oraz lampą błyskową FL-LM3, sensor 20.3 megapiksela, korpus srebrny – o wartości 5790,00 zł brutto oraz nagroda pieniężna w wysokości 643,00 zł;

II MIEJSCE – Plecak CBG12 marki OLYMPUS: z regulowanymi komorami z wyściółką na sprzęt fotograficzny, z licznymi dodatkowymi kieszeniami i taśmami zabezpieczającymi sprzęt – o wartości 1599,00 zł brutto oraz nagroda pieniężna w wysokości 178,00 zł;

III MIEJSCE – Lornetka 8×42 EXPS I marki OLYMPUS: z pryzmatami BaK4, w pełni powlekanymi soczewkami, powiększeniem 8X – o wartości 799,00 zł brutto oraz nagroda pieniężna w wysokości 89,00 zł.

 

WAŻNE TERMINY

Ogłoszenie Konkursu – 19.02.2019

Nadsyłanie fotografii – do 30.09.2019

Obrady Jury – 04.10.2019

Ogłoszenie wyników – 07.10.2019

 

Regulamin Konkursu

Karta zgłoszenia