TRACKING
PL EN

Najlepsi w spedycji morskiej

Zajęliśmy 1 miejsce w 28. rankingu branży TSL w kategorii spedycja morska/ oceaniczna.

W tegorocznym rankingu wzięło udział 75 przedsiębiorstw.

Ranking obejmował sześć kategorii: spedycja drogowa, spedycja morska/oceaniczna, transport drogowy, usługi logistyczne, usługi magazynowe oraz według przychodów z działalności TSL.

Po raz kolejny firmy odnotowały dwucyfrowe wzrosty przychodów i zysków, pomimo że ubiegły rok był trudny i pełen wyzwań.

Jak powiedziała dr hab. Halina Brdulak, prof. SGH, która opracowała wyniki rankingu – Jest to ranking całkowicie bezpłatny, co gwarantuje jego wiarygodność – Może się do niego zgłosić każdy. Wymogiem są tylko obroty, które powinny wynosić z działalności podstawowej co najmniej 2 mln zł i stanowić nie mniej niż 51% wartości przychodu ogółem. W 2022 r. przychody sektora ze sprzedaży wzrosły w porównaniu z 2021 r. o ponad 23%, do 45 mld zł, a zysk netto – o ponad 27%. – Tym samym był to kolejny rekordowy rok, mimo że napędzany był inflacją i cenami frachtów.

W imieniu naszej firmy nagrodę odebrał Paweł Parypiński, dyrektor frachtu lotniczego ATC Cargo SA.

– Dziękuję przede wszystkim naszej konkurencji, która motywuje nas do działania, do osiągania coraz lepszych wyników, a dzięki temu do bycia liderem rynku – powiedział.

Krótka wypowiedź po wręczeniu nagrody dostępna na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=L7NoplPG6GI

Jesteśmy dumni z naszych wyników i gratulujemy wyników naszym konkurentom!

Na podstawie:

https://forsal.pl