TRACKING
PL EN

Kajetanowicz i Szczepaniak na podium w Rajdzie Sardynii!

Kajetan Kajetanowicz pilotowany przez Macieja Szczepaniaka wywalczyli 3. miejsce w swojej kategorii WRC2 w Rajdzie Sardynii, szóstej rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata.

Załoga zdobyła ponownie 1. miejsce w klasyfikacji WRC2 Challenger – po raz kolejny meldując się na mecie jako pierwsza po załogach fabrycznych.

Sardynia była dla załogi ORLEN Rally Team drugim startem w roku, po marcowym Rajdzie Meksyku, w którym również wygrali w WRC2 Challenger i zajęli 4. miejsce w WRC2.

Na Sardynii zadebiutowali w nowej Škodzie Fabii RS Rally2, którą krok po kroku poznawali w trudnych i nieprzewidywalnych warunkach pogodowych. Szybka i bezbłędna jazda pozwoliła na kolejny triumf. Trzecie miejsce w klasyfikacji Rajdu Sardynii na około czterdzieści załóg to fantastyczny wynik.

O kolejne punkty Kajetan i Maciej powalczą podczas Rajdu Safari, który rozegrany zostanie już w dniach 22–25 czerwca 2023.

Gratulujemy! I trzymamy nadal mocno zaciśnięte kciuki za następny start!