TRACKING
PL EN

ATC Cargo SA – Laureat Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności 2023

Jesteśmy zaszczyceni tytułem Lidera Społecznej Odpowiedzialności 2023 w kategorii Dobry Pracodawca.

 

Jesteśmy przekonani, że naszą siłą są nasi Pracownicy, którzy stanowią nasz najcenniejszy kapitał. To dzięki ludziom nasza firma ciągle się rozwija i odnosimy sukcesy.

Nasi wysoko wykwalifikowani fachowcy, z doświadczeniem w branży TSL często przekraczającym kilkanaście lat oraz ich kompetencje pozwalają na efektywne zarządzanie łańcuchami dostaw.

Dlatego jednym z naszych priorytetów jest dbanie o rozwój zawodowy i utrzymywanie dobrych relacji między pracownikami w zespole. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, cenimy otwartą komunikację oraz inwestujemy w osobiste poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji pracowników. Oferujemy dodatkowe benefity i udogodnienia, takie jak możliwość pracy w piątki do godz. 12, szereg okolicznościowych bonów upominkowych, oraz działający od 2011 r. autorski program „Mama i tata w pracy”, dzięki któremu rodzice mogą skorzystać z dodatkowego, pełnopłatnego urlopu, zajęć na basenie, odbywania wizyt lekarskich w godzinach pracy.

Stosujemy nieszablonowe podejście w zakresie polityki kadrowej, dostrzegając potencjał, jaki wnosi do firmy każdy pracownik. Dzięki temu wielu z naszych pracowników, którzy zaczynali pracę w programach stażowych, dziś zajmują kierownicze stanowiska. Ich rozwój, to nie tylko szkolenia, ale również możliwość realizacji własnych projektów biznesowych.

Cenimy relacje oparte na szczerości i zaufaniu, dzięki temu budujemy wspólną wizję przyszłości i konsekwentnie dążymy do wyznaczonych celów.

 

Z tym większą radością przyjmujemy nadany nam tytuł Lidera Społecznej Odpowiedzialności 2023 w kategorii Dobry Pracodawca.