TRACKING
PL EN

ATC Cargo członkiem Polsko-Kanadyjskiej Izby Gospodarczej

ATC Cargo SA zostało w październiku członkiem Polsko-Kanadyjskiej Izby Gospodarczej.

Polish Canadian Chamber of Commerce (PCCC) została założona w 2004 r. Skupia już ponad 50 firm, które są jej członkami. Przy silnym wsparciu Ambasady Kanady Izba stała się jedną z najszybciej rozwijających się polsko-kanadyjskich organizacji biznesowych w Polsce.

Polsko-Kanadyjska Izba Gospodarcza ma na celu promowanie stosunków gospodarczych, kulturalnych i handlowych między Polską a Kanadą. Dzięki działaniom Izby powstają nowe inwestycje i rozwija się handel miedzy obu państwami.

Izba oferuje swoim członkom i patronom różne możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych: seminaria biznesowe, spotkania oraz imprezy towarzyskie, np. coroczne Przyjęcie noworoczne, Piknik z okazji Dnia Kanady. Izba nawiązuje i wspiera sieciowe kontakty z lokalnymi i kanadyjskimi firmami oraz organizacjami, stwarza możliwości poznania się i promocji na rynku kanadyjskim.

 

Dla nas członkostwo w Izbie stwarza możliwości nawiązania nowych relacji biznesowych z innymi członkami, a także otwarcie się na nowe rynki i podejmowanie działań w ich granicach.

 

Na podstawie:

http://pccc.pl/about-us/