TRACKING
PL EN

Jesteśmy członkiem IATA

Z ogromną przyjemnością informujemy, że zostaliśmy oficjalnie członkiem IATA (International Air Transport Association) – Międzynarodowego Stowarzyszenia Transportowego Linii Lotniczych, które skupia ok. 290 linii lotniczych i 83% całkowitego światowego ruchu lotniczego. Organizacja wspiera obszary działalności lotniczej oraz pomaga w formułowaniu polityki branżowej w krytycznych dla niej kwestiach.

Aby zostać członkiem IATA, firma powinna być w dobrej kondycji finansowej, zatrudniać doświadczonych pracowników z branży cargo lotniczego, a także utrzymywać bardzo dobre relacje z liniami lotniczymi. Warto też posiadać rekomendacje od współpracujących partnerów.

Jako agencja akredytowana przez IATA dołączyliśmy do programu Cargo Account Settlement Systems (CASS), który ma na celu uproszczenie rozliczeń między liniami lotniczymi a spedytorami. Ponadto dzięki przystąpieniu do IATA mamy dostęp do usług szerszej grupy linii lotniczych, takich jak: Emirates, Lufthansa, KLM, LOT. Rozliczamy się z nimi bezpośrednio za pomocą zaawansowanej, globalnej platformy do e-rozliczeń.

Członkostwo IATA to zarówno prestiż, jak i korzyści wynikające z większej konkurencyjności na runku usług lotniczych eksportowych oraz importowych.