TRACKING
PL EN

Nasza drużyna piłkarska ATC Cargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. 1. ATC Cargo drużyna piłkarska. Od lewej na górze: Piotr Mielcarski, Mateusz Dąbrowski, Michał Bartnikowski, Maciej Józefowski, Michał Hołoga, Mateusz Rudnicki
Od lewej na dole: Arkadiusz Kutkowski, Jerzy Zasadowski, Jakub Witkowski, Patryk Spychalski

 

Pomysł powołania drużyny kiełkował już od dawna. A w tym roku wreszcie udało się nam zebrać grupę i powołać do życia drużynę piłkarską. Organizatorem całego zamieszania został nasz kolega Maciej Józefowski. W skład zespołu wchodzą zawodnicy z ATC: Marcin Popek, Arkadiusz Kutkowski, Michał Bartnikowski, Maciej Józefowski; zawodnicy spoza firmy: Mateusz Dąbrowski, Czarek Nowakowski, Mateusz Rudnicki, Patryk Spychalski, Jerzy Zasadowski, Michał Hołoga, Dominik Rachuba, Paweł Sławnikowski, Jakub Witkowski; a także nasi koledzy z firmy Loconi – Piotr Mielcarski i Damian Ptak. Trenujemy oczywiście jak na zawodników przystało. Treningi odbywają się w każdy wtorek pod balonem przy ul. Morskiej w Gdyni. Zostaliśmy wyposażeni w personalizowane stroje, w barwach granatowo-pomarańczowych z logotypem firmy ATC na koszulkach i spodenkach.

Nasza drużyna zadebiutowała z początkiem września, przystępując do Piłkarskiej Ligii Trójmiasta PL3. Są to rozgrywki amatorskiej piłki nożnej sześcioosobowej. Patronem przedsięwzięcia jest dobrze znana wszystkim fanom sportu firma produkująca sprzęt i odzież sportową R-Gol.

Jako nowy zespół, rozpoczęliśmy rywalizację w najniższej klasie rozgrywkowej (4 liga, grupa C). W naszej grupie znalazło się 10 drużyn, w tym m.in. ekipa reprezentująca Port Gdańsk, z którą nie mieliśmy jeszcze przyjemności rywalizować; Auto Partner, z którym zremisowaliśmy 1:1 w drugiej kolejce. Za sobą mamy już 5 spotkań (4 zwycięstwa i jeden remis).

Zakończenie rundy jesiennej planowane jest na koniec listopada. Do 3 ligi awansują dwa najlepsze zespoły z grupy. Aktualnie prowadzimy w tabeli z dorobkiem 13 punktów, po ostatnim wygranym w poniedziałek meczu z La Balloons 9:4 i wyprzedzamy drugi zespół My Na Sianie o 1 punkt.

Kolejne spotkanie grupowe będziemy rozgrywać w poniedziałek 4 października o godz. 19.00, na boisku AWFiS w Gdańsku z drużyną Białych Żubrów.

Zapraszamy do kibicowania i obserwowania naszych zmagań w PL3 (www.pl3.com.pl).

Trzymajcie kciuki za naszą drużynę piłkarską ATC Cargo!

 

Podsumowanie ostatniego naszego meczu z La Balloons można zobaczyć tu: https://www.youtube.com/watch?v=vT7YPCigo9c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. 2. Mecz z drużyną Nelton (wynik: 2:1 dla ATC Cargo)