TRACKING
PL EN

Akcja społeczna ‘Morskie wspomnienia o Gdyni’

Zapraszamy wszystkich chętnych, a zwłaszcza fotografów, kolekcjonerów, miłośników starej fotografii do udziału w akcji społecznej, której celem jest stworzenie kalendarza z morskimi wspomnieniami o Gdyni oraz wsparcie trójmiejskich hospicjów i organizacji wspomagających leczenie dzieci!

W tym roku musieliśmy zawiesić organizację naszego Konkursu fotograficznego ‘Logistyczne migawki’ ze względu na trudną sytuację związaną z pandemią. Zależy nam jednak na kontynuacji naszego projektu i związanej z nim aktywności dotyczącej wspierania kreatywności i sztuki fotograficznej w połączeniu z pokazaniem naszej branży.

Chcemy stworzyć specjalną edycję kalendarza ze zdjęć archiwalnych w stylu retro, którego tematem przewodnim będą zdjęcia ukazujące historię naszego miasta w powiązaniu z morzem.

Akcja ma cel charytatywny, gdyż część kalendarzy zostanie przekazana na licytację w Radio Gdańsk, a zebrana suma trafi do trójmiejskich hospicjów i organizacji wspierających leczenie dzieci.

Zapraszamy do przejrzenia własnych archiwów, kolekcji, zbiorów i podzielenia się znalezionymi fotografiami! Wspólnie stworzymy kalendarz, który opowie historię naszego morskiego miasta.

Fotografie należy przesyłać na adres na adres firmy: ATC Cargo SA, ul. Polska 13A, 81-339 Gdynia, z dopiskiem ‘Morskie wspomnienia o Gdyni’ lub skanem na e-mail: sekretariat@atc-cargo.pl.

Wszystkie osoby, które podzielą się swoimi zbiorami i prześlą do nas fotografie, otrzymają nagrody w postaci drobnych upominków od firmy, a osoby, których zdjęcia zostaną wydane w kalendarzu otrzymają również specjalną edycję kalendarza.

 

Termin nadsyłania fotografii upływa: 30.08.2020

 

Regulamin Akcji