TRACKING
PL EN

Pomagamy w sprowadzeniu z Chin masek i odzieży ochronnej dla firm

W wyniku wybuchu epidemii w Chinach razem z naszym partnerem – firmą WWL włączyliśmy się w pomoc humanitarną, organizując transport maseczek oraz odzieży ochronnej do Chin.
Aktualnie w obliczu rozwoju epidemii w Polsce i Europie otrzymujemy ogromne wsparcie od naszych przyjaciół z Szanghaju, którzy oferują nam pomoc w zakresie wyszukania wiarygodnych dostawców i pośrednictwa w zakupie niezbędnych materiałów ochronnych w Chinach.

W związku z tym oferujemy możliwość sprowadzenia do Polski atestowanych maseczek jednorazowych oraz z filtrem N95, a także odzieży ochronnej dla wszystkich potrzebujących firm w Polsce. Gwarantujemy kontakt ze sprawdzonymi dostawcami oraz pełne wsparcie logistyczne, aby skrócić czas transportu przy imporcie tych produktów do Polski.

Wykorzystujemy wszystkie dostępne rodzaje transportu: morski, lotniczy i kolejowy.

1) Transport drobnicowy morski LCL (Less then Container Load):

– czas dostawy ok. 30 dni (port-port),

– własny serwis konsolidacyjny ATC Cargo z głównych portów chińskich (Shanghai /Ningbo /Shenzhen /Qingdao) 1 raz w tygodniu do portu w Gdańsku,

– rozformowanie kontenera, odprawa celna i dystrybucja do finalnego odbiorcy – ok. 3 dni.

2) Transport lotniczy:

– czas dostawy ok. 4 dni (door-door),

– TT lotnisko w Chinach – Frankfurt (Niemcy): 1–2 dni,

– odprawa celna i transport drogowy Frankfurt – Polska (finalny odbiorca): 1–2 dni.

3) Transport drobnicowy kolejowy:

– czas dostawy: 14–15 dni,

– własny serwis konsolidacyjny ATC Cargo z TT stacja kolejowa Xi’an w Chinach – port przeładunkowy w Małaszewiczach. Rozformowanie kontenera następuje na magazynie w Markach (k. Warszawy)

– rozformowanie kontenera w magazynie dekonsolidacyjnym w Markach (k/Warszawy), odprawa celna i dystrybucja do finalnego odbiorcy: 1–2 dni.

Dla wszystkich trzech opcji transportu, we współpracy z naszym parterem w Chinach, oferujemy pełne rozwiązanie logistyczne na każdym etapie wysyłki – odbiór towaru ze wskazanego adresu w Chinach, dobór rodzaju transportu dopasowanego do potrzeb Klienta, odprawa celna, finalna dostawa (‘door-door’).

Odprawy celne odbywają się za pośrednictwem naszej Agencji Celnej ATC Cargo, co daje gwarancję szybkiego, bezproblemowego przebiegu zgłoszenia, a w razie konieczności – reprezentację przed Urzędem Celnym czy służbami fitosanitarnymi.

 

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

Borysław Kotasiński

M. b.kotasinski@atc-cargo.pl

T. +48 661 606 062