TRACKING
PL EN

Zakończenie projektu – Konkurs ‘Logistyczne migawki’

To był projekt, który zaskoczył nas swoim rozstrzygnięciem. Nie spodziewaliśmy się, że I edycja naszego konkursu fotograficznego spotka się z tak dużym zainteresowaniem. Mieliśmy świadomość, że zadanie konkursowe będzie nie lada wyzwaniem dla potencjalnych uczestników. Pokazało nam to, jak ogromny potencjał drzemie w odbiorcach konkursu i w jego tematyce. Wśród najliczniejszych fotografii z naszego regionu: portów Gdyni i Gdańska, terminali DCT i BCT, znalazły się również zdjęcia, np. Kanału Panamskiego, portów na Malcie oraz w Rumunii.

Na konkurs spłynęło wiele pięknych, inspirujących fotografii. Musieliśmy jednak wybrać tylko 13 do stworzenia kalendarza na nowy rok z dodatkowym miesiącem styczniem na kolejny. Nagrody zostały przyznane za 3 pierwsze miejsca, natomiast pozostałych laureatów wyróżniliśmy upominkami. Wszystkim uczestnikom za udział i naszym partnerom za wsparcie jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Tak jak zapowiadaliśmy, konkurs będzie odtąd organizowany cyklicznie. Mamy nadzieję, że kolejne edycje będą cieszyć się równie szerokim zainteresowaniem i ciekawie rozstrzygać.

Z naszej strony na pewno postaramy się, aby konkurs rozwijał się i budował pozytywne skojarzenia oraz propagował ideę kreatywności i sztuki fotograficznej w projektach związanych z branżą logistyczną i morską.

Nowa II edycja konkursu wystartuje już niebawem po feriach zimowych w 2019 r.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na FB i naszej strony WWW!